AKDOĞAN MAHALLESİNDE BELEDİYE VATANDAŞ İŞ BİRLİĞİYLE YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR

AKDOĞAN MAHALLESİNDE BELEDİYE VATANDAŞ İŞ BİRLİĞİYLE YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR
04.01.2019 Cum
0      1759

Yağlıdere ilçemize bağlı Akdoğan mahallesinde belediye vatandaş iş birliğiyle yol çalışması yapılıyor.

Akdoğan mahallesi gün küme evleri çöp oğlu mevkii ile Yakuplu mevkiine bağlanacak olan yol grup yolu olarak kullanılacak.

Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,yaptığı açıklamada,belediye vatandaş iş birliğinin en güzel örneğinin Akdoğan mahallesinde de devam ettiğini söyledi.

Birlik ve beraberlik içinde yapılan çalışmalar sonucu ortaya güzel hizmetlerin çıkmaya devam ettiğini belirten Kırhasanoğlu,’’Akdoğan mahallemizde yıllardır yol sorunu yaşanmaktaydı.Bu zamana kadar geç kalmasının sebebi ise arazi sorunu olmasından dolayı yapılamamıştı. Bu yapılan çalışmalara da arazi sahiplerimiz de yardımcı oldular. Onların sayesinde 60 yıllık yol özlemi son erecek.Bu konuda desteklerinden ve anlayışlarından dolayı arazi sahiplerine teşekkür ediyorum. İnşallah kısa süre içinde yapılacak çalışmanın ardından mahalle halkımızın yol sıkıntısı da çözümlenmiş olacaktır.''dedi.

Akdoğan mahalle muhtarı Bayram Yazıcıoğlu’da,Belediye Vatandaş iş birliği sonucu Akdoğan mahallesinin gün küme evleri, çöp oğlu mevkii ve Yakuplu mevkiine bağlanacak olan yolun grup yolu olarak kullanılacağını belirtti.

Yazıcıoğlu, mahallemizde 60 senedir yol hasreti yaşanmaktaydı. En son aşamaya geldi. Katkılarından dolayı başta belediye başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlu olmak üzere, Akdoğan mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.’’diye konuştu.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz