Başkanın Mesajı

Değerli Yağlıdereliler;
29 mart 2009 yerel seçimleriyle devralmış olduğumuz bu kutsal görevi ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla yürütme gayreti içerisindeyiz. Siz değerli Halkımızın bize yüklemiş olduğu bu Sorumluluğun bilincindeyiz.
Dünya değişiyor, gelişiyor Türkiye’de bu değişim ve gelişime ayak uyduruyor. Yağlıderemiz de bu hızlı gelişim ve değişime ayak uydurmak zorundadır. Gelişmemişlik Yağlıderenin kaderi olmamalıdır. Bugüne kadar Yağlıdere pek gelişim gösterememiş olsa da Yağlıdereyi geliştirmek güzelleştirmek yaşanabilir bir yer haline getirmek bizim boynumuzun borcudur. Yağlıdere için yapılması gereken herşeyi siz değerli halkımızla müzakere halinda fikir alışverişinde bulunarak yapma gayreti içinde olacağız ve Yağlıdereimizin Çehresini değiştireceğiz.

İlçemiz Yağlıdere doğru yönetilip doğru bir şekilde değerlendirldiği takdirde her konuda büyük potansiyele sahiptir. Biz elimizden geleni yapıp bu potansiyeli en iyi şekilde kullanabilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.

Yağlıderimize verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Seçim öncesi verdiğimiz her sözün arkasında durup hepsini gerçekleştirme gayrti içinde olacağız. Şu ana kadar Çevreyolu, Kaynak suyu, Yüksekokul gibi büyük sözlerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımızın hız kesmeden devam edeceğinden emin olabilirsiniz.
Sevgili Hemşerilerim, sevdalısı olduğumuz bu beldeyi hepimizin hayal ettiği noktalara taşımanın azmi inancı ve kararlılığı içinde hepinize sevgilerimi, saygılarımı, selamlarımı ve şükranlarımı sunuyorum.

Abdurrahman KIRHASANOĞLU
YAĞLIDERE BELEDİYE BAŞKANI